Prezent foto. Zobacz, jak zaskoczyć swoich najbliższych!

by admin

Kawa, czekoladki, kwiaty, skarpetki – co jeszcze dopisałbyś do listy najbardziej oklepanych prezentów? Jest ona całkiem długa, a stanowi inspirację wyłącznie dla osób, które nie mają pomysłu na udany upominek dla bliskiej osoby. A co spodoba się Twoim rodzicom, dziadkom, przyjaciołom? Prezent fotograficzny to nasza propozycja, co do której jesteśmy pewni, że wywoła całą gamę pozytywnych emocji!

Robisz dziesiątki, a nawet setki zdjęć, Twój dysk na komputerze zapełnia się, lecz do wielu z tych wspomnień nie masz, kiedy wrócić? Cyfryzacja postępuje dynamicznie, ale nie wszyscy za nią nadążają. Niektórzy pozostają wierni papierowym wersjom zdjęć i trzeba przyznać, że od pewnego czasu ich wywoływanie zaczyna z powrotem cieszyć się dużą popularnością. Wykorzystaj ten fakt, aby zainspirować się przed kolejną rodzinną uroczystością. Ktoś z Twoich bliskich ma urodziny? Rocznicę ślubu? Zbliżają się święta? Zaprojektuj dla niego wyjątkowy, personalizowany album zdjęciowy.

Papierowy album – prezent pełen emocji

Oglądanie zdjęć na papierze dostarcza zupełnie innych doznań, niż przeglądanie tych samych fotografii na ekranie komputera. Dlaczego?

  • Bo do albumu trafiają już wyselekcjonowane zdjęcia – z dziesięciu ujęć wybierasz jedno – najlepsze,
  • każde zdjęcie to nowa historia wywołująca łzy wzruszenia, nostalgiczne wspomnienia lub salwy śmiechu,
  • elegancki album może być rodzinną historią opowiedzianą w obrazkach, zestawem najpiękniejszych wspomnień lub namacalnym dowodem upływającego czasu.

Wokół albumu chętnie zgromadzi się cała rodzina lub zasiądą przyjaciele. Jesteśmy pewnie, że na półce, w domu obdarowywanego nie zabraknie miejsca na ten wyjątkowy wolumen.

Personalizacja, która mówi więcej niż słowa

Albumy są tworzone samodzielnie, przez osobę, która je zamawia. Składają się ze zdjęć wywołanych w wysokiej rozdzielczości, wklejonych z najwyższą starannością. Do wyboru jest rodzaj papieru – błyszczący, półmatowy, kolor okładki, format książki, styl jej wykonania. W ten sposób tworzą się historie! Obdarowany w mig zrozumie, że nad tym upominkiem spędziłeś nieco czasu, włożyłeś w niego serce, myśli, uczucia. To daje się zauważyć. Dlatego taki spersonalizowany prezent jest więcej wart niż wszystkie inne, gotowe, kupione. Są piękne, lecz na tyle uniwersalne, że pasują zawsze i każdemu.

Albumy projektowane online

W zależności od firmy można zamawiać online różne wersje albumów. Na foto.fujifilm.pl ciekawą propozycją są pakiety składające się z:

  • albumu,
  • albumu z voucherem na wywołanie zdjęć.

Możesz więc skomponować prezent samodzielnie i wypełnić go fotografiami według własnego uznania, a możesz też oddać pałeczkę obdarowywanemu. To dobre rozwiązania w momencie, gdy nie dysponujesz jego zdjęciami i nie możesz wywołać ich samodzielnie. Kupon na 100 odbitek w różnych formatach sprawi, że zostanie on współtwórcą albumu.

Album ze zdjęciami w wersji papierowej to prezent ponadczasowy, indywidualny, tworzony z pasją i zaangażowaniem. Warto pamiętać o nim przy kolejnej okazji, gdy nie będziesz miał pomysłu na upominek i znów zechcesz kupić kwiaty lub czekoladki. Jak ostatnio.

Podobne: